Kayseri Seg Servisi

Kayseri Seg servisi olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşya sorunlarınızda uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Seg markalı ürünlere sahipseniz ve bazı sıkıntılar yaşıyorsanız onları ilk günkü performansında kullanmak için gerekli bakımlarını yaptırmalısınız. Bizler servis olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın gibi beyaz eşyalarınızı inceleyerek sorunları tespit ederiz. Gerekli olan tamir yöntemlerini belirledikten sonra kalıcı çözümlerle uygulama yapmaktayız. İşinde uzman ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımız her türlü cihaz arızalarını giderecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ehil ve ehliyetli kişilerle çalışmaktayız. Ekibimiz işleriyle ilgili olan okul ve kursları bitirerek gerekli belgelere sahiptir.

Kayseri Seg servisi, hiç çalışmayan ya da randımansız çalışan çamaşır makinelerinin arızalarında sizlere yardımcı olmaktadır. Çamaşır makineniz su alma sorunu yaşıyorsa ya da sıkma konusunda problem yaşıyorsa bakım yapılması gerekir. Çamaşırlarınızın lekesiz ve temiz olarak çıkması yapılan bakımlar sonrasında mümkündür. Cihazınızda su akıtma sorunu yaşıyorsanız bu durum makinenizin alt kısmının çürümesine neden olur. Hemen gerekli tamirler yapılmalı ve çamaşır makinenizin eskimesi önlenmelidir. Bulaşık makinelerinde de aynı durum geçerlidir. Temiz ve hijyenik yıkanması gereken bulaşıklarınızda lekeler mevcutsa hemen nedeni araştırılmalı ve gerekli tamirleri yapılmalıdır.

Seg Servisi Kayseri

Seg servisi Kayseri ilimizde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Servis ağımız gün geçtikçe artmaktadır. Çevre ilçelere de ulaşım sağlayarak servis hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşterilerimizin bizden memnun olması için temiz işçilik, garantili hizmet, kaliteli servis anlayışı ile hareket etmeliyiz. Kullanmış olduğunuz buzdolabınızda karlanma ve buzlanma sorunu yaşıyorsanız bu durumda tüm meyve ve sebzeleriniz buz tutacaktır. Yeteri kadar soğutma yapamıyorsa içindeki yemekler hemen bozulacaktır. Lastiği eskiyen buzdolapları hem fazla elektrik harcamakta hem de dışarıdaki sıcak havanın içeriye girmesine neden olmaktadır. Tüm bunlar buzdolabı sıkıntıları arasında yer alır. Kontrol edilip tamirinin yapılması gerekir. Böylelikle onları randımanlı kullanabilirsiniz.

Seg servisi Kayseri ilimizin her yerine ulaşır. Verilen randevulara vaktinde giderek müşterilerimizi bekletmek istemeyiz. Yerinde yapacağımız tamir hizmetleri sonrasında ortam temizliğine de dikkat ederiz. Bu durum özellikle bayanlar tarafından taktirle karşılanmaktadır. Seg markasına ait fırınınız varsa ve verimsiz pişirme durumlarıyla karşılaştıysanız bu oldukça can sıkıcı bir durumdur. Fırınlarınızda kek, börek, pasta gibi hamur işleriniz istediğiniz gibi pişmeyecek ve birçoğu çöpe atılacaktır. Hemen bizi ararsanız gerekli olan mekanik ve elektrik sorunlarını inceleyebiliriz. Yerinde sorunu giderebiliriz.

Kayseri Seg Tamircisi

Kayseri Seg tamircisi görüldüğü üzere hayatınızı kolaylaştıran birçok beyaz eşya arızalarında sizlere yardımcı olmaktadır. Onları performanslı kullanabilmeniz için gerekli tamirleri yapmaktadır. Bizlerden kurulum, montaj, bakım ve tamir konularında yardım alabilirsiniz. Yapacağımız tamirlerde parça değişimi uygulanacaksa markanızın orijinal yedek parçalarını tercih etmekteyiz. Böylelikle cihazınız hem servis hem de parça garantisi altında olmaktadır. Aynı sorun tekrar ederse ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Firmamız düzgün bir iş ahlakı ile çalışmaktadır. Kişilerin mağduriyetinin giderilmesi için verilen adrese hemen ulaşım sağlarız. Kesin çözüm önerileri ile yaklaşım gösteririz.

Kayseri Seg tamircisi olarak uygun ve indirimli fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bütçesini düşünerek hareket etmekteyiz. Eğer sizlerin de sorunlu beyaz eşyanız bulunuyorsa bizi arayarak hemen arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimizi size yönlendirdiğimizde yapılan tamirlerle makinelerinizi performanslı olarak kullanmanız mümkündür. Elektrikli cihazların yenilerini almak oldukça yüksek miktarlar içermektedir. Onun yerine uygun fiyatlarda bulunan tamir ücreti ödeyerek tasarruf edebilirsiniz.

Kayseri Seg Beyaz Eşya Servisi
Kayseri Seg Beyaz Eşya Tamiri
Kayseri Seg Buzdolabı Servisi
Kayseri Seg Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Seg Bulaşık Makinası Tamiri

İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com