Felahiye Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kullanımı günümüzde ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Günlük hayat içinde sıklıkla kullanımından yararlanılan beyaz eşyaların satın alınmasında birçok farklı firmadan yararlanabilirsiniz. Beyaz eşya alımınızda Arçelik, Beko, 

Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg gibi ülkemizde en çok tercih edilen markaların modellerine yer açabilirsiniz. 

Ülkemizde geniş bir satış ağına sahip olan beyaz eşya üreticileri ayrıca farklı modelleri de müşterilerine sunuyor. İhtiyacınıza uygun olan modellerden yararlanarak kullanım avantajlarını elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan marka ve model seçimini yapmanın sonrasında kullanımdan yararlanırken yaşanan sorunların giderilmesinde ise Felahiye beyaz eşya servisi hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. 

Beyaz eşya marka ve modelinizde yaşanan sorunun giderilmesi işlemlerinden faydalanmak için ise Felahiye beyaz eşya servisi müşteri hizmetleri birimimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri biriminiz ile iletişime geçerek beyaz eşya marka ve model bilgisini vermenin yanı sıra yaşanan sorun hakkında da bilgi talep edilir. Müşteri temsilcisi tarafından alınacak olan bilgiler uzman personelimize aktarılarak ürün arıza onarımı için adresinize ulaşmaları sağlanır. 

Beyaz eşya ürün arızasının giderilmesi için talep ettiğiniz hizmet sonrasında adresinize ulaşacak olan personelimiz ürün arızasının sebeplerini ve yaşanan sorunun giderilmesi için yapılması gerekenleri detaylı olarak tarafınıza iletir. Tarafınıza iletilen bilgilendirme sonrasında servis hizmetine onay vermeniz durumunda ise ürün arıza onarım işlemleri gerçekleştirilerek sorunun kısa sürede giderilmesi sağlanır. 

Beyaz Eşya Servisi Felahiye

Beyaz eşya servisi Felahiye ilçemizde firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Kaliteli hizmetten yararlanmanızı sağlayan firmamız aynı zamanda yaşanan sorunun giderilmesi ile beraber ürün kullanımına da kaldığınız yerden devam etmenize destek olur. Ürün arızasının giderilmesi işlemlerinden faydalanmanız yeni ürün satın almanıza gerek kalmadan bütçenize hitap eden seçime yer açmanızı sağlamaktadır. 

Beyaz eşya servisi Felahiye semtimizden yapılan başvuru sonrasında kısa sürede müşteri temsilcimize iletilen adrese ulaşarak kısa sürede arızanın giderilmesi mümkün olur. Kaliteli, güvenli ve garantili bir beyaz eşya servisi hizmetini firmamızdan almak için ise hemen firmamıza başvurunuzu yaparak sorun ile ilgili bilgilendirmeyi müşteri temsilcimizle paylaşabilirsiniz. 

Felahiye Beyaz Eşya Tamircisi 

Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg markalar ülkemizde en çok satın alınan beyaz eşya üreticileridir. Markalara ait olan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi ürün modellerinin alımına yer açarak kullanım avantajlarını da elde edebilirsiniz. Ürün modelleri arasında yaptığınız seçim sonrasında kullanım avantajını elde ederken yaşanan sorun ya da sorunların giderilmesi için ise Felahiye beyaz eşya tamircisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Felahiye beyaz eşya tamircisi hizmetini firmamızdan talep edebilirsiniz. Ürün arızalarında öncelikle sorunun belirlenmesini sağlayan firmamız uzman personeli akabinde çözüm içinde bilgilendirme yapar. Ürün arızasının giderilmesi işlemlerinde ihtiyaç duyulan desteği sunan firmamız ürünlerde yaşanan yedek parça değişimlerinde ise orijinal yedek parça kullanımında yararlanmanız sağlanır. 

Yedek parça değişim işlemlerinde orijinal olan parça değişimine yer açılarak ürün performansının artmasına destek olunur. Bunun ile beraber yaşanan arızanın giderilmesinde orijinal parçanın kullanılması aynı sorunun yaşanma riskini de minimuma indirir. Beyaz eşya ürünlerinde karşılaştığınız sorunun giderilmesi için konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden faydalanmanız sonrasında ise bir yıllık servis garantisi de sunulur. Böylelikle bir yıl içinde aynı sorunun beyaz eşyanızdan yaşanması durumunda firmamızla iletişime geçerek sorunun giderilmesi için ücretsiz servis hizmetini de almanız mümkün olur. Hemen beyaz eşya servisi hizmeti için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talebinizi oluşturabilir ve desteği alabilirsiniz. 

Felahiye Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Beko Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Vestel Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Bosch Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Siemens Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Profilo Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Altus Beyaz Eşya Servisi
Felahiye Regal Beyaz Eşya Servisi

İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com