Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Günlük hayatımızı en çok kolaylaştıran teknolojik aygıtlar arasında yerini alan beyaz eşyalar, kullanıcı hatası ya da çevresel etkenlere bağlı olarak verimini yitirebilmekte ve bozulabilmektedir. Kayseri beyaz eşya servisi firmamız tam da bu noktada devreye girmekte ve yaşanan beyaz eşya sorunlarının giderilmesini sağlamaktadır. Eğer siz de beyaz eşyalarınızda sorun yaşıyorsanız, bizleri arayarak alanında donanımlı ekibimizin adresinizi ziyaret etmesini ve yaşadığınız sorunları gidermesini sağlayabilirsiniz.

Kayseri beyaz eşya servisi hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşyalarınızı yenilemenize gerek kalmadan uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca firmamız, yalnızca tamir hizmeti değil, bakım ve kurulum hizmetleri de sunmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınız verimli çalışmaya devam ederken günlük hayatınızda zorluk çıkartmayacaktır.

Beyaz Eşya Servisi Kayseri

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, fırın gibi beyaz eşyalarınızın sorunlarının giderilmesini istiyorsanız, beyaz eşya servisi Kayseri firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çamaşır makinesinin kıyafetleri sıkmaması, buzdolabı kapağının tam kapanmaması, bulaşık makinesinin su lekesi bırakması, fırın modlarının çalışmaması, kombinin su sızdırması gibi yaşaması olası her türlü beyaz eşya sorunu içim hizmet verilmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz üzere beyaz eşya servisi Kayseri firmamızda kurulum ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Bu sayede yeni almış olduğunuz beyaz eşyaların profesyonel şekilde tesisatlara bağlanması ve sorunsuz çalışması sağlanmaktadır. Bakım hizmetimiz ise beyaz eşyaların belirli aralıklarla bakımı yapılmakta ve bu sayede beyaz eşyaların içerisinde biriken kir, kireç gibi çalışma fonksiyonlarını olumsuz şekilde etkileyen sorunlar çözümlenmektedir.

Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi

Kayseri beyaz eşya tamircisi hizmetlerimiz tüm müşterilerimizi memnun edebilecek şekilde düzenlenmektedir. Bu bağlamda Kayseri ilinde yaşayan bireyler, bizleri arayarak anında hizmet alabilmektedir. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ekip arkadaşlarımız, alanında deneyimli ve donanımlıdır. Bu nedenle sorunun kaynağı fark etmeksizin çözüm bulabilmemiz mümkün bir hal almaktadır. Ayrıca sunmakta olduğumuz tüm hizmetler uygun fiyatlı olup, her bütçeye uygunluk göstermektedir.

Beyaz eşyalarında sorun yaşayan, yeni aldığı beyaz eşyaların profesyonel şekilde kurulmasını isteyen, beyaz eşyalarının periyodik bakımlarını yaptırmak isteyen ve bu gibi pek çok hizmetimizden yararlanarak beyaz eşyalarının ömrünü uzatmayı planlayan bireyler, hizmetlerimize yalnızca bir telefon uzaklıktadır. Firmamız hakkında bilgi almak ve yaşadığınız sorunların en kısa süre içerisinde giderilmesini sağlamak için tek yapmanız gereken şey firmamızın web sitesinde belirtilen iletişim yöntemlerini kullanmak olacaktır.

Firmamız randevulu sistem ile çalışmakta olup, müşterilerimizin müsait olduğu saatlere göre randevu planı oluşturmaktadır. Böylelikle servisin gelmesi için uzun süreler boyunca evde beklemenize gerek kalmamaktadır. Siz de bu üstün hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Kayseri Beyaz Eşya Hizmetlerimiz

Kayseri beyaz eşya tamircisi denilince akla gelen ilk firmamız, tüm Kayseri ili genelinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu bağlamda vermekte olduğumuz hizmetler aşağıdaki listede belirtildiği gibidir.

1. Beyaz eşya ilk kurulumu

2. Beyaz eşya tamiri

3. Beyaz eşya periyodik bakım

4. Beyaz eşya tesisat kurulumu

5. Beyaz eşya servis hizmetleri

Bu ve bu gibi daha pek çok hizmetimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve 7 gün 24 saat aktif olan numaralarımızı arayarak bir randevu alabilirsiniz. Ayrıca bizleri arayarak servis ekibimiz gelmeden önce yapmanız gerekenleri öğrenebilir ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, her beyaz eşyanın bozulma nedeni aynı olmadığı için fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bağlamda sorunun kaynağı ve parça değişiminin olup olmayacağı da etkili olmaktadır, ancak genel olarak fiyatlarımız her bütçeye hitap edebilmektedir.

Kayseri Beyaz eşya servisi
Kayseri Beyaz Eşya Tamiri
Kayseri Beyaz Eşya Hizmeti
Kayseri Buzdolabı Servisi
Kayseri Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Bulaşık Makinası Servisi

İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com