Hacılar Beyaz Eşya Servisi


Beyaz eşya kullanımında kaliteli marka seçimlerinin yanı sıra kullanımda avantaj sağlayacak olan tercihlere yer açabilirsiniz. Farklı marka seçenekleri ile satışa sunulan beyaz eşyalar aynı zamanda farklı model seçenekleri ile satılmaktadır.


Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Profile, Regal, Seg ve Altus gibi markalar değişik menşeiler sahip olup modelleri de müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Beyaz eşya kullanımlarınız sırasında karşılaştığınız arızaların giderilmesi için ise Hacılar beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanarak markaların ürünleri için çözümleri elde edebilirsiniz.


Hacılar beyaz eşya servisi hizmetlerimiz içinde çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi cihazlarınızda görülen sorunların kısa sürede giderilmesi de mümkün olur. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan hizmetlerimizden yararlanmak için başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Uzman ekibimiz kısa süre içinde ihtiyaç duyduğunuz desteği sunmaktadır.


Beyaz Eşya Servisi Hacılar

Beyaz eşya servisi Hacılar semtimizde sizlere kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Beyaz eşya arızalarının çözümünde uzman ekibimi ile sunduğumuz hizmetlerimizde aynı zamanda kısa sürede hizmetten yararlanmanızı sağlayarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam etmenizi de sağlamaktayız.


Beyaz eşya servisi Hacılar ilçesi için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti almak için müşteri temsilcimi ile iletişime geçmeniz yeterli. Müşteri temsilcimi beyaz eşya markanızı ve modelini öğrenmenin yanı sıra ürün bilgisi ve arıza ile ilgili detaylı bilgileri talep eder. Yaşanan sorunun giderilmesinde bazı detayları aktarır. Verilen bilgilendirme sonrasında temsilcimiz tarafından belirtilen yönlendirmelerin yapılmasına karşın arızanın devam etmesi durumunda uzman personelimiz adresinize sevk edilir.


Beyaz eşya markalarında uzman olan personelimiz Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg gibi markaların tüm modellerinde yaşanan sorunlar ile ilgili destek sunmaktadır. Sorunun kaynağının tespit edilmesi sonrasında yedek parça değişiminin gerekli olması durumunda ise orijinal parçalar ile değişim yaparak ürün kullanımında yüksek performansa tekrar sahip olmanız sağlanırken aynı arıza ya da benzer arızalar ile karşılaşma riskinizde minimize edilir.


Hacılar Beyaz Eşya Tamircisi

Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg gibi birçok markanın ürettiği buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyaların tamirinde Hacılar beyaz eşya tamircisi desteğini firmamızdan alabilirsiniz.


Hacılar beyaz eşya tamircisi desteğini firmamızdan almak için öncelikle başvurunuzu oluşturmanız ve arıza bilgisini de paylaşmanız gerekir. Yapılan görüşme sonrasında ev ya da işyeri adresinize kısa sürede ulaşacak olan personelimiz sorunun kaynağı hakkında bilgilendirme yaparken çözüm için yapılması gereken onarım işlemlerini de aktarır.


Beyaz eşya tamir işlemlerinde sorunun kaynağı ve çözüm için personelimiz tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında ise onay vermeniz durumunda işlemlere başlanır. Yapılacak olan arıza onarım işlemleri detaylı olarak iş formuna kayıt edilerek tarafınıza teslim edilir.


Beyaz eşya tamir işlemlerinde yedek parça değişiminde orijinal parça kullanımından yararlanılmasını sağlayan firmamız böylelikle diğer parçaları ile uyumun elde edilmesine destek verir. Arıza onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde servis hizmetini firmamızdan alarak garantili servis hizmetimizden faydalanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.


Servis personelimiz tarafında sunulan hizmetlerimiz için kayıt altına alınan form ile beraber bir yıl süre ile servis garantisine sahip olursunuz. Bir yıl içinde yedek parça sorunu kaynaklı ya da yaşanan arıza onarım kaynaklı problemin tekrarlaması durumunda servisimiz ile iletişime geçerek ücretsiz olarak bakım ve onarım hizmetini de talep edebilirsiniz. Kaliteli, güvenli ve zamanında beyaz eşya servisi hizmetine sahip olmak için hemen firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz.  

Hacılar Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Beko Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Vestel Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Bosch Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Siemens Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Profilo Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Altus Beyaz Eşya Servisi
Hacılar Regal Beyaz Eşya Servisi

İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com