Kayseri Altus Servisi

Kayseri Altus servisi olarak beyaz eşyalarınız ve elektrikli cihazlarınız için kaliteli bir servis hizmeti sunmaktayız. Ev ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz cihazlarınız bazı nedenlerden dolayı bozulabilir. Bazen de performanslı çalışmayarak sizleri zor durumda bırakır. Onların ilk günkü gibi çalışması için gerekli bakımları yapabilir, cihazlarınızı çalışır halde sizlere teslim edebiliriz. Özellikle yeni alınan beyaz eşyaların kurulumlarını bize yaptırabilirsiniz. Böylelikle hem garanti sürecinden faydalanırsınız hem de bilinçli kullanıcılar olarak cihazlarınızı uzun zaman kullanabilirsiniz.

Kayseri Altus servisi kurulum, montaj, bakım, onarım, tamirat ve yedek parça konularında sizlere yardımcı olmaktadır. Altus markasına ait olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarınızla ilgili yardımları bizden alabilirsiniz. Ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Öncelikle yerinde servis ve tamir hizmetlerimiz sizlere sunulur. Servisimizde de yürütmekte olduğumuz onarım ve parça değişimi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sorun yaratan cihazlarınızı kullanmaya devam etmemeli ve hemen bizden yardım talep etmelisiniz. İşinde uzman ve deneyimli ekibimizle aralıksız olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hemen arıza kaydı oluşturmak ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Altus Servisi Kayseri

Altus servisi Kayseri ilimizde ve daha birçok ilçede hizmetlerine devam etmektedir. Oldukça geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Çevre ilçelere de hızlı bir şekilde ulaşarak müşterilerimizin beyaz eşya sorunlarını gidermekteyiz. Suyunu almayan ya da ısıtmayan çamaşır makinelerinde bazı sorunlar ortaya çıkmış olabilir. Çamaşır makinelerinde en çok görülen sorunlardan birisi de sıkmayı randımanlı yapmaması ve gürültülü çalışmasıdır. Bu durum hem kişilerin hoşuna gitmez hem de var olan gürültüden dolayı rahatsızlık gündeme gelir. Yerinde yapılacak olan bakımlarla tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Altus servisi Kayseri ilimizin her bölgesine hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Bulaşık makinesi sorunları arasında cihazın tabak ve bardakları lekeli çıkardığı görülmektedir. Özellikle çizilmelerle karşılaşırsanız hemen tuz ve parlatıcı ayarlarını kontrol etmelisiniz. Makinenin süzgecini temizlemeniz de fayda sağlayabilir. Tüm bu müdahalelerden sonra sorun düzelmezse bizi aramanızı tavsiye ederiz. Başka sorunlar gündeme gelmiş demektir. Hemen gerekli bakımları yaparak sizleri içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtarmaktayız. Bulaşık makinenizi böylelikle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kayseri Altus Tamircisi

Kayseri Altus tamircisi buzdolabı sorunlarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Yaz ve kış gıdalarınızı muhafaza etmek için kullandığınız buzdolabınız karlanma ve buzlanma sorunlarıyla karşılaştıysa bu durum tüm gıdaların buz tutmasına neden olmaktadır. Çöpe atılan yiyecekler sizlerin maddi zararlar yaşamasına sebep olacaktır. Hemen gerekli bakımlar yapılarak buzdolabınız randımanlı bir şekilde çalışabilir. Bizler Altus tamircisi olarak cihaz sorunlarını detaylı bir şekilde inceler ona uygun olan tamir yöntemlerini deneriz. Soruna kesin çözüm sunmak dikkat ettiğimiz konular arasında bulunur. Beyaz eşyalar oldukça pahalı cihazlardır. Onların yenisini almak bütçenizi zorlayacaktır. Düşük ücretler ödeyerek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kayseri Altus tamircisi fırınlarda ortaya çıkan orantısız pişirme durumlarına karşı da önlem almaktadır. Fırınlarınızda pişirdiğiniz börek, kek, pasta ya da yemekleriniz çiğ kalıyorsa ya da yanıyorsa bu durum kişiler için oldukça can sıkıcıdır. Altus markalı küçük ya da büyük fırınlarda gerekli tamir hizmetlerini sizlere sunarak onların randımanlı çalışmasını sağlamaktayız. Görüldüğü üzere sizler için önemli olan ve hayat kalitenizi yükselten bütün beyaz eşya sorunlarınızda çözümler mümkündür. Yapmanız gereken uzman olan servisimizi aramak ve sorununuzu dile getirmektir. Farklı markalarda cihazlarınız varsa endişe etmeyin. Çünkü firmamız birçok büyük markanın servisi konumundadır. Garantili ve hızlı hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Kayseri Altus Beyaz Eşya Servisi
Kayseri Altus Beyaz Eşya Tamiri
Kayseri Altus Buzdolabı Servisi
Kayseri Altus Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Altus Bulaşık Makinası Tamiri

İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com