Blog

KAYSERİ SERVİSİM BLOG

Talas Beyaz Eşya Servisi

Talas Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya kullanımında ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan model tercihlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı onlarca marka arasından seçim yaparken ülkemizde en çok tercih edilen Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg markalarını da seçebilirsiniz. Markaların ürünleri arasında yer alan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi seçimlerde de sizin için en uygun olan modeli satın alarak kullanım avantajlarını elde edebilirsiniz. 
Beyaz eşya ürünlerinin kullanım avantajını elde etmeniz sonrasında farklı sebeplere bağlı olarak yaşanabilecek olan arızanın giderilmesi işlemlerinde ise Talas beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz. Beyaz eşya servisi hizmetimizden yararlanırken kaliteli seçimlere yer açarak ihtiyacınıza uygun olan özelliklere sahip ürün tamir hizmetini elde etmek için öncelikle başvurunuzu firmamıza iletmeniz gerekir. 
Talas beyaz eşya servisi hizmetini firmamızdan almak için gerçekleştireceğiniz başvuru işlemleri sonrasında müşteri temsilcimize vermiş olduğunuz bilgiler neticesinde ürün arızanın giderilmesi için belirtiğiniz adrese personelimiz kısa sürede ulaşım sağlar. Adresinize kısa süre de ulaşım sağlayacak olan uzman ve deneyimli personelimiz sorunun kaynağını tespit eder ve çözüm için bilgilendirmeyi yapar. 
Beyaz eşya tamir işlemleri ile ilgili gerçekleştirilen bilgilendirme akabinde onayınız alınır. Onay vermeniz durumunda firmamız personeli işlemlere başlayarak ürün kullanımına hazır olarak tarafınıza teslim eder. 
Beyaz eşya tamir hizmetlerinde kaliteli işlemleri profesyonel ekip tarafından elde etmek için ise hemen firmamız ile iletişime geçerek desteği almanın da avantajlarına sahip olabilirsiniz. 
Beyaz Eşya Servisi Talas
Beyaz eşya servisi Talas semtimizden firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Kaliteli beyaz eşya servisi olarak hizmetlerini sizlere ulaştıran firmamız Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg markalarının buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ürünlerinde sizlere destek sunmaktadır. 
Markaların modelleri konusunda da uzman ve deneyim sahibi olan personelimiz yaşanan tüm sorunların kaynağını da bu sebep ile kısa sürede belirleyerek çözüm içinde önerileri sunar. Firmamız tarafından sunulacak olan profesyonel hizmetten yararlanmak için başvurunuzu tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Kısa süre içinde adresinize ulaşacak olan ekibimiz sorunun giderilmesinde yedek parça nedenli problemlerde parça değişimine yer verir. Yedek parça arızalarında yaşanan sorunun giderilmesinde Beyaz eşya servisi Talas ilçesi hizmetlerini firmamızdan alarak orijinal yedek parça ile yapılacak olan değişim avantajlarını da elde edebilirsiniz.
Yedek parça arızalarında yedek parça tamiri mümkün olmamaktadır. Değişimde orijinal olan parçanın kullanılması ise problemin giderilmesini sağlarken ürün performansının artmasını ve üründe aynı sorunun tekrar yaşanma olasılığının ise azalmasını sağlar. Beyaz eşya servisi hizmetlerimizde yararlanarak kaliteli ve güvenilir hizmetten anında yararlanarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
Talas Beyaz Eşya Tamircisi 
Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Profilo, Altus, Regal, Seg markalarına sahip olan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ürünlerinde yaşanan sorunların giderilmesinde beyaz eşya servisimizden destek alabilirsiniz. 
Talas beyaz eşya tamircisi desteğini sunan firmamız markaların modelleri ile ilgili gerekli donanıma sahip olan ve ihtiyaç duyulan deneyim ile de sorunların giderilmesine yardımcı olur. 
Talas beyaz eşya tamircisi hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu hemen ulaştırabilirsiniz. Tarafımıza ulaştıracağınız başvuru sonrasında adresinize gelecek olan ekibimiz arızanın sebebini ve çözümünü sizlere bildirir. Arıza onarım için onay vermeniz akabinde işlemlere başlar. Gerçekleştirilen arıza onarım işlemlerimiz sonrasında ise firmamız tüm müşterilerimize bir yıllık servis garantisi de sunmaktadır. Bir yıl içinde aynı arızanın yaşanması durumunda ise firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz olarak firmamızdan servis desteğini alabilirsiniz. 


İletişim Bilgileri

  • Esenyurt Mah. Feslihan Sokak 3/A Melikgazi/Kayseri
  • 0850 308 8703
  • info@kayseriservisim.com